RSS
środa, 10 maja 2017
Nowe fakty w sprawie śmierci Ewy Tylman. Adam Z. przyznał się do winy współosadzonemu.
Adam Z. miał przyznać się współosadzonemu w areszcie, że zabił Ewę Tylman. Kolega z celi Adama Z. zeznawał w kolejnym dniu procesu w Poznaniu. Adam Z. dobę po zaginięciu Tylman: Boję się, że nie żyje, że do tego doprowadziłem.
wtorek, 09 maja 2017
Śmierć Magdaleny Żuk. Ujawniono wstrząsający raport medyczny.
Znany jest raport medyczny zawierający szczegółowy opis stanu Magdaleny Żuk ze szpitala w Hurgadzie, do którego przewieziona została 27-latka, po tym, jak wyskoczyła z okna placówki Marsa Alam. Z protokołu dowiadujemy się m.in. że po upadku z pierwszego piętra kobieta doznała rozszerzonego obrzęku mózgu.
Magdalena Żuk. Wstrząsające szczegóły śmierci przekazane przez Krzysztofa Rutkowskiego
Rutkowski przekazuje wstrząsające szczegóły śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie
czwartek, 04 maja 2017
Dziecko Anny i Roberta Lewandowskich. Klara Lewandowska. Zobacz zdjęcia!
Robert Lewandowski i jego żona Anna zostali szczęśliwymi rodzicami. O narodzinach córeczki Robert Lewandowski poinformował na Instagramie. Pokazał tam też pierwsze zdjęcie małej Klary.
czwartek, 27 kwietnia 2017
PiS przeprasza za Misiewicza. Jest oficjalne pismo. Zobacz!
W wyniku ustaleń komisji PiS, Misiewicz z partii wystąpił. Sam PiS mocno ocenił swojego dotychczasowego członka, stwierdzając, że - jak mówił w trakcie zwołanej konferencji prasowej Joachim Brudziński - "nie ma Misiewicz kwalifikacji do pełnienia funkcji w sferze administracji publicznej, spółkach Skarbu Państwa i innych sferach życia publicznego".
Bartłomiej Misiewicz krótko był bez pracy. Już ma nową fuchę!
Bartłomiej Misiewicz w Telewizji Republika ma być odpowiedzialny za pozyskiwanie umów reklamowych i sponsorskich - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Udostępnij 0 Skomentuj Komentarze 300 Były rzecznik MON Bartłomiej Misiewicz ma nową pracę Foto: Radek Pietruszka / PAP Były rzecznik MON Bartłomiej Misiewicz ma nową pracę Jednocześnie brak oficjalnego potwierdzenia tej informacji. W rozmowie z portalem Tomasz Sakiewicz, członek zarządu TV Republika, proszony o komentarz, powiedział: "Nie wykluczam, że mu coś zaproponujemy. Nie mam zwyczaju mówić mediom o rozmowach biznesowych. (...) Wielokrotnie byłem zainteresowany współpracą z Bartłomiejem Misiewiczem, ale miał inne plany. Jak będzie wszystko wiadomo, to ogłosimy, a jak nie - to nie". Zaledwie dwa tygodnie temu sam Misiewicz został pełnomocnikiem zarządu Polskiej Grupy Zbrojeniowej ds. komunikacji. Z posadą szybko przyszło mu się jednak pożegnać. 13 kwietnia zebrała się specjalna komisja PiS ds. kariery Misiewicza. Krytyka zatrudniania Misiewicza m.in. w różnych firmach gałęzi państwowych spółek spotkała się z krytyką opinii publicznej. W wyniku ustaleń komisji PiS, Misiewicz z partii wystąpił. Sam PiS mocno ocenił swojego dotychczasowego członka, stwierdzając, że - jak mówił w trakcie zwołanej konferencji prasowej Joachim Brudziński - "nie ma Misiewicz kwalifikacji do pełnienia funkcji w sferze administracji publicznej, spółkach Skarbu Państwa i innych sferach życia publicznego". - Ta sprawa pokazuje bezwzględną konsekwencję lidera PiS. (...) W przeciwieństwie do PO potrafimy przeprosić Polaków. Różni nas także, że w takiej sytuacji wyciągamy wnioski, reagujemy natychmiast. Chcemy też opinii publicznej powiedzieć: przepraszam - podkreślał Brudziński po obradach specjalnej komisji PiS. - Komisja po wnikliwej analizie postępowania pana Bartłomieja Misiewicza całkowicie negatywnie oceniła jego postawę. PiS stwierdza, że pan Bartłomiej Misiewicz nie ma kwalifikacji do pełnienia funkcji w sferze administracji publicznej, spółkach Skarbu Państwa czy innych sferach życia publicznego - podkreślał. Brudziński zaznaczył też, że oświadczenie komisji zostało zaakceptowane i podpisane przez prezesa PiS Jarosław Kaczyńskiego. Z kolei rezygnacja Misiewicza z członkostwa w PiS została przyjęta.
czwartek, 20 kwietnia 2017
Kleszcz. Kleszcze i Bolerioza. Fakty i mity.
Samice kleszcza aktywne są na początku wiosny. Wygrzebują się ze ściółki, w której spędziły zimę, żeby złożyć jaja. Jedna kleszczowa "mama" może ich złożyć nawet trzy tysiące. Późnym latem z jaj wylęgają się malutkie, niemal niewidoczne, przezroczyste larwy i rozpoczynają łowy w trawie. Najbardziej narażone na ich ataki są drobne ssaki i ptaki. Nie "pogardzą" jednak psem, kotem oraz człowiekiem, idącym przez trawy.
czwartek, 13 kwietnia 2017
Łódź: Policjant jechał pijany samochodem. Spowodował wypadek w którym została ranna 37 letnia kobieta.
Promil alkoholu w organizmie miał 48-letni funkcjonariusz z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, który spowodował wypadek drogowy w nocy z wtorku na środę. Na skutek zderzenia się samochodów, ranna została 37-lenia kobieta.
USA: United Airlines. Brutalnie wyrzucili lekarza z samolotu, bo stewardessy nie miały gdzie usiąść
Skandal do jakiego doszło na pokładzie samolotu United Airlines, odbił się echem na całym świecie. 9 kwietnia z samolotu, który leciał z Chicago do Louisville siłą usunięto pasażerów, bo zabrakło miejsc dla... pracowników linii. Nagranie z brutalnej interwencji policji, który rozegrał się w samolocie udostępniono już ponad 500 tys. razy w mediach społecznościowych. Dramatyczne sceny rozegrały się w niedzielny wieczór na pokładzie samolotu United Airlines lecącego z Chicago do Louisville. Lot był wyjątkowo oblegany i kiedy już pasażerowie siedzieli na swoich fotelach, okazało się, że na pokładzie zabrakło miejsc dla czterech członków załogi, którzy mieli rozpocząć pracę następnego ranka w Louisville.
środa, 05 kwietnia 2017
Masz kartę Mastercard? Sprawdź swoje konto czy ostatnie płatności zostały na nim poprawnie zapisane.
Problemy z systemem księgowania transakcji w Mastercard. Dziesiątki tysięcy osób mogą mieć nieprawidłowo zapisane płatności, których dokonywały kartami debetowymi i kredytowymi tej sieci na początku miesiąca. Informacje o problemach zaczęły napływać masowo wczoraj wieczorem.
Loading