RSS
środa, 19 lipca 2017
Chorwacji i Czarnogóra w ogniu! Strażacy walczą z potężnymi pożarami lasów. Ogień zniszczył już przedmieścia Splitu.
Strażacy walczą z potężnymi pożarami lasów wzdłuż wybrzeża Adriatyku. Ogień zniszczył już kilka budynków w pobliżu Splitu. Lokalne media donoszą o pierwszej ofierze śmiertelnej.
Wołomin: Zgwałcił małoletnią, może trafić do więzienia na 15 lat.
Prokuratura Rejonowa w Wołominie postawiła zarzuty mężczyźnie podejrzanemu o gwałt na małoletniej - poinformował PAP rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga prok. Marcin Saduś. W środę sąd ma zdecydować czy tymczasowo aresztować mężczyznę. Prokuratura Rejonowa w Wołominie postawiła zarzuty mężczyźnie podejrzanemu o gwałt na małoletniej - poinformował PAP rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga prok. Marcin Saduś. W środę sąd ma zdecydować czy tymczasowo aresztować mężczyznę.
Gigantyczna awantura w Sejmie. Zdradzieckie mordy, Sceny z Putinowskiej Rosji.
Gigantyczna awantura w Sejmie. "Zdradzieckie mordy", "Sceny z Putinowskiej Rosji".
wtorek, 18 lipca 2017
Książę William i księżna Kate w Polsce. Zobacz gdzie możesz ich spotkać!
Brytyjski książę William razem z żoną, księżną Kate rozpoczynają dziś trzydniową wizytę w Polsce. Znamy szczegóły ich wizyty. Zobacz gdzie możesz zobaczyć najsłynniejszą parę książęcą! Brytyjski książę William razem z żoną, księżną Kate rozpoczynają dziś trzydniową wizytę w Polsce. Znamy szczegóły ich wizyty.
środa, 12 lipca 2017
Lublin: Chciał "wysadzić w powietrze swoją konkubinę". Trzy osoby ciężko poparzone.
Wybuch butli z gazem w budynku przy ulicy Majdanek w Lublinie. Ewakuowano 17 lokatorów. 7 osób jest rannych, trzy są ciężko poparzone, w tym sam sprawca.
USA: Utworzyli 80-osobowy łańcuch i uratowali 9 osób przed utonięciem.
Plażowicze z Panama City na Florydzie utworzyli 80-osobowy łańcuch, by uratować dziewięcioro ludzi, którzy nie mogli wydostać się na brzeg, w tym dwoje dzieci w wieku 8 i 11 lat.
Bydgoszcz: 24-latek został kilka raz pchnięty nożem w rejonie dworca PKP. Mężczyzna zmarł po przewiezieniu do szpitala
​Makabra w Bydgoszczy. 24-latek został kilka raz pchnięty nożem w rejonie dworca PKP. Mężczyzna zmarł po przewiezieniu do szpitala.
Wypadek polskiego autokaru w Serbii. Wśród poszkodowanych są dzieci.
Jedna osoba zginęła w wypadku polskiego autokaru w Serbii. To 50-letni kierowca z Łodzi, który został przygnieciony przez przewrócony pojazd - twierdzą przedstawiciele biura podróży z Poznania, które organizowało wyjazd. W sumie na badania do szpitali trafiło ponad 20 z 50 pasażerów wracających z Grecji do Polski. Wśród nich uczestnicy obozu młodzieżowego.
Tom Hanks otrzymał od Polski malucha. Zobacz film jak dziękuje.
"Nie mogę się doczekać chwili, kiedy poprowadzę tego fantastycznego fiata" - tymi słowami Tom Hanks podziękował Monice Jaskólskiej oraz mieszkańcom Bielska-Białej za huczne uczczenie jego 61. urodzin i słynnego Fiata 126p, którego otrzymał w prezencie. Samochód do swojego nowego właściciela trafi w październiku.
piątek, 07 lipca 2017
Prezydent Donald Trump w Polsce: Dziękuję wam, dziękuję ci Polsko. Podsumowanie wizyty.
Stajemy ramię w ramię broniąc artykułu 5. dla wspólnego zobowiązania obrony kolektywnej - podkreślił w wystąpieniu na pl. Krasińskich w Warszawie prezydent USA Donald Trump. Zachęcał również Rosję, aby "wstrzymała swoją działalność na rzecz destabilizacji Ukrainy i innych krajów". Wcześniej prezydent Trump wraz z pierwszą damą Melanią oraz prezydentem Andrzejem Dudą z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą złożyli kwiaty pod Pomnikiem Powstania Warszawskiego. Na pl. Krasińskich witał ich wiwatujący tłum, który skandował: "Donald Trump" i "Andrzej Duda".
Loading