RSS
wtorek, 10 października 2017
Lubochnia: Wypadek z udziałem polskich żołnierzy w Łódzkiem. Siedem osób rannych.
Wypadek z udziałem polskich żołnierzy na S8 w Łódzkiem. W okolicy Lubochni - między Tomaszowem Mazowieckim a Rawą Mazowiecką - w zatrzymany na poboczu wojskowy autokar oraz terenowego honkera uderzyła cysterna przewożąca olej.
poniedziałek, 09 października 2017
Udaremniono atak nazywany "następny 11 września". ISIS planowało atak w Nowym Jorku.
Władze USA ujawniły informacje o udaremnieniu w zeszłym roku zamachu terrorystycznego, którego trzech mężczyźni w imieniu Państwa Islamskiego zamierzali dokonać w Nowym Jorku, m.in. na Times Square i w metrze. Jeden z nich mówił o "następnym 11 września".
Radość po wygranej Polski z Czarnogórą i awansie na Mistrzostwa Świata 2018. Polska Czarnogóra 4:2.
Radość po wygranej Polski z Czarnogórą i awansie na Mistrzostwa Świata 2018 nie znała granic. Media społecznościowe obiegło zdjęcie kibica, który po meczu wbiega na murawę i całuje buty kapitanowi biało-czerwonej reprezentacji.
Brat nożownika z Marsylii aresztowany. Pomagał w organizacji ataku?
W mieście Ferrara na północy Włoch został aresztowany brat zamachowca z Marsylii, który 1 października zasztyletował na dworcu kolejowym dwie kobiety - podała agencja ANSA. 25-letni Tunezyjczyk Anis Hannachi, brat zamachowca Ahmeda Hannachiego, został ujęty na podstawie europejskiego nakazu aresztowania. Jest podejrzany o współudział w ataku. W mieście Ferrara na północy Włoch został aresztowany brat zamachowca z Marsylii, który 1 października zasztyletował na dworcu kolejowym dwie kobiety - podała agencja ANSA. 25-letni Tunezyjczyk Anis Hannachi, brat zamachowca Ahmeda Hannachiego, został ujęty na podstawie europejskiego nakazu aresztowania. Jest podejrzany o współudział w ataku.
czwartek, 05 października 2017
Zatrzymano Roberta J., podejrzewanego o zabicie i oskórowanie studentki w 1998 roku. Z jej skóry zrobił gorset.
W Krakowie zatrzymano 52-letniego Roberta J., podejrzewanego o brutalne zamordowanie 23-letniej studentki. Zabójca następnie zdjął z dziewczyny skórę. Sprawą przez lata zajmowało się Archiwum X. To pierwsze zatrzymanie w sprawie sprzed 19 lat. W Krakowie zatrzymano 52-letniego Roberta J., podejrzewanego o brutalne zamordowanie 23-letniej studentki. Zabójca następnie zdjął z dziewczyny skórę. Sprawą przez lata zajmowało się Archiwum X. To pierwsze zatrzymanie w sprawie sprzed 19 lat.Robert J.
poniedziałek, 02 października 2017
NARKOTYKI W MAGAZYNACH, MAJĄTEK PRZEPISANY NA 3-LETNIE DZIECKO. ROZBITO GRUPĘ SUCHEGO
43 osoby związane z multi-przestępczym "gangiem Suchego", specjalizującym się m.in. w produkcji i obrocie narkotykami, wyrobami tytoniowymi i handlu bronią zatrzymano w Polsce, Niemczech i Francji – poinformował rzecznik warszawskiej prokuratury okręgowej Łukasz Łapczyński.
Zgwałcił 3 letniego chłopca. Dziecko zmarło.
Na trzy miesiące sąd aresztował 25-latka, który podejrzany jest o zabójstwo ze zgwałceniem i znęcanie się nad trzyletnim chłopcem w Wieruszowie w Łódzkiem.
Strzelanina w Las Vegas. Zginęło 20 osób, 100 jest rannych. Trwają poszukiwania wspólniczki napastnika.
W strzelaninie w Las Vegas podczas festiwalu muzycznego w okolicy hotelu Mandalay Bay zginęło 20 osób, a ponad 100 osób zostało rannych. Wśród ofiar śmiertelnych są także policjanci - informuje BBC. Według agencji AFP, napastnik został zastrzelony przez służby bezpieczeństwa. Trwają poszukiwania jego wspólniczki.
piątek, 08 września 2017
Ok. 20 zgłoszeń otrzymała policja po publikacji nowego nagrania monitoringu dotyczącego zaginięcia Iwony Wieczorek.
Około 20 zgłoszeń otrzymała pomorska policja po publikacji nieznanego do tej pory nagrania monitoringu dotyczącego sprawy zaginięcia Iwony Wieczorek - dowiedział się reporter RMF FM Kuba Kaługa. Kobieta poszukiwana jest od 2010 roku. Zaginęła, gdy miała 19 lat. Na opublikowanym we wtorek nagraniu z jednego z klubów w Gdańsku widać tajemniczego mężczyznę z ręcznikiem. To świadek, którego zarejestrowały również kamery w alejce wzdłuż plaży przy ulicy Piastowskiej, którą w dniu zaginięcia, po godzinie 4 rano, Iwona Wieczorek szła do domu. Mężczyzna nigdy nie został odnaleziony.
wtorek, 05 września 2017
Nowe fakty w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek. Zobacz nieznane dotąd wideo. Łowcy głów odnajdą jej ciało?
Przełom ws. poszukiwań Iwony Wieczorek? Policja publikuje wideo. Chodzi o mężczyznę z ręcznikiem. Pomorska policja opublikowała nieznane dotąd opinii publicznej nagranie z monitoringu, na którym widać mężczyznę z ręcznikiem. W poniedziałek wznowione zostały z kolei przeszukania parku, gdzie po raz ostatni była widziana Iwona Wieczorek. Kim jest tajemniczy mężczyzna i czy policja wpadła na ważny trop? Iwona Wieczorek zaginęła w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku w Gdańsku. 19-letnia blondynka, której zdjęcie obiegło niemal wszystkie media, przepadła bez śladu. Mimo że to jedno z najgłośniejszych zaginięć, śledczy nie ustalili, co tak naprawdę się stało. Iwona jakby rozpłynęła się w powietrzu.
Loading