RSS
wtorek, 31 października 2017
Terroryści grożą brytyjskiej rodzinie królewskiej. ISIS chce zabić księcia George'a
Brytyjskie media informują, że Państwo Islamskie grozi zabiciem syna księcia Williama i księżnej Kate, 4-letniego księcia George'a. Informacja taką służby miały przechwycić z aplikacji Telegram, przez którą komunikują się terroryści.
piątek, 13 października 2017
Jak powinna wyglądać kontrola drogowa? Policjant bawi się w szeryfa. Film!
Do TVN Warszawa trafiło nagranie nietypowej kontroli drogowej. Na filmie widać, jak policjant poruszający się cywilnym autem zajeżdża drogę kierowcy na środku wielopasmowej drogi i wymachuje odznaką. Eksperci są zgodni: kara, i to poważna, należy się osobie, która pokazywała odznakę policyjną, a nie kierowcy. My przypominamy, jak powinna wyglądać prawidłowa kontrola drogowa. Podczas kontroli drogowej szczegółowe przepisy obowiązują nie tylko zatrzymanego, ale i policjantaWyjaśniamy, kiedy kierowca nie musi zatrzymać się do kontroli.Nie tylko policjanci mogą zatrzymać auto do kontroli – takie uprawnienia ma także kilka innych służb.Nieoznakowane Audi zajechało drogę na środku ulicy Puławskiej w Warszawie zdziwionemu kierowcy. Z auta wysiadł człowiek w cywilnym ubraniu i pomachał „przedmiotem przypominającym odznakę”. Tak wyglądała „interwencja” w wykonaniu warszawskiego policjanta. Eksperci jednoznacznie oceniają, że funkcjonariusz z nagrania złamał kilka przepisów. I to on powinien być ukarany, a nie kierowca. Podobno policja prowadzi postępowanie wyjaśniające. Warto pamiętać, że podczas kontroli drogowej szczegółowe przepisy określają postępowanie nie tylko zatrzymanego, ale i policjanta.
Para gejów adoptowała dziecko, dziewczynka nie żyje. Sekcja zwłok wykazała makabryczne obrażenia
Matthew Scully-Hicks jest oskarżony o zamordowanie swojej 18-miesięcznej córki. 31-latek i jego partner adoptowali dziewczynkę dwa tygodnie wcześniej.
czwartek, 12 października 2017
Akcja CBA w klubie Hustler. Rozbito gang?
Spektakularna akcja funkcjonariuszy i wielkie pieniądze w tle! Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało cztery osoby uczestniczące w przekazaniu łapówki w jednym ze stołecznych nocnych klubów. Chodziło o pomoc w załatwieniu sprawy, którą aktualnie badają śledczy. "Przysługa" miała kosztować aż 100 tys. euro!
Jest podejrzany o zabójstwo studentki. Z jej skóry zrobił gorset. Co policja znalazła w jego mieszkaniu? Zdjęcia.
Śledczy pracujący nad sprawą zamordowanej i obdartej ze skóry Katarzyny Z. (+23 l.) korzystają już nie tylko - jak pisaliśmy wczoraj - z pomocy jasnowidza, ale też duchownego! Wczoraj zakonnik pojawił się w mieszkaniu Roberta J. (52 l.), któremu prokuratorzy zarzucają tę potworną zbrodnię. Dlaczego duchowny pomaga śledczym przeczesującym od kilku dni dom na krakowskim Kazimierzu? Oficjalnie policja i prokuratura sprawy nie komentują, ale wiadomo, że bonifrater przyszedł tam na prośbę matki oskarżonego.
wtorek, 10 października 2017
Ryanair znów odwołuje loty! Zobacz jakie kraje nie będą obsługiwane!
Największe linie lotnicze w Europie i Polsce znów odwołują loty. Tym razem powodem jest planowany na wtorek strajk francuskich kontrolerów lotów. Ze względu na to - jak podają irlandzkie linie - nie będą się odbywać loty na i z francuskich lotnisk, a także inne nad francuskim terytorium.
Ukraińscy górnicy zablokowali przejście graniczne do Polski
Górnicy z kopalń węgla kamiennego w obwodzie wołyńskim w północno-zachodniej Ukrainie zablokowali w poniedziałek drogę do przejścia granicznego z Polską Jagodzin-Dorohusk – poinformowała Straż Graniczna Ukrainy. Domagali się wypłaty zaległych wynagrodzeń. Górnicy z kopalń węgla kamiennego w obwodzie wołyńskim w północno-zachodniej Ukrainie zablokowali w poniedziałek drogę do przejścia granicznego z Polską Jagodzin-Dorohusk – poinformowała Straż Graniczna Ukrainy. Domagali się wypłaty zaległych wynagrodzeń.
Kierowca Żandarmerii Wojskowej usłyszy zarzut za wypadek z udziałem szefa MON Antoniego Macierewicza
Kierowca Żandarmerii Wojskowej, jadący w kolumnie szefa Ministerstwa Obrony Narodowej Antoniego Macierewicza, która uczestniczyła w karambolu koło Torunia, usłyszy w tym tygodniu zarzut - dowiedział się nieoficjalnie reporter RMF FM Krzysztof Zasada. W wypadku, do którego doszło w styczniu, ranne zostały 3 osoby.
Lubochnia: Wypadek z udziałem polskich żołnierzy w Łódzkiem. Siedem osób rannych.
Wypadek z udziałem polskich żołnierzy na S8 w Łódzkiem. W okolicy Lubochni - między Tomaszowem Mazowieckim a Rawą Mazowiecką - w zatrzymany na poboczu wojskowy autokar oraz terenowego honkera uderzyła cysterna przewożąca olej.
poniedziałek, 09 października 2017
Udaremniono atak nazywany "następny 11 września". ISIS planowało atak w Nowym Jorku.
Władze USA ujawniły informacje o udaremnieniu w zeszłym roku zamachu terrorystycznego, którego trzech mężczyźni w imieniu Państwa Islamskiego zamierzali dokonać w Nowym Jorku, m.in. na Times Square i w metrze. Jeden z nich mówił o "następnym 11 września".
Loading