RSS
czwartek, 27 października 2016
Konin. 14 latek pobity w gimnazjum. Znajduje się w stanie krytycznym.
14-latek, pobity we wtorek w gimnazjum, nadal znajduje się w stanie krytycznym w konińskim szpitalu.
Zgorzelec. Mężczyzna z dziećmi zginął w wypadku. Jego żona została zamordowana.
Kobieta, której mąż i trójka dzieci zginęli w wypadku koło Bogatyni, została zamordowana. Do najnowszych ustaleń prowadzących dochodzenie dotarli reporterzy śledczy RMF FM. Agnieszka W. zginęła od ciosu w głowę. Mogło to nastąpić przed tragicznym wypadkiem drogowym koło Bogatyni. Śledczy mają wątpliwości co do okoliczności śmierci trójki dzieci. Kobieta, której mąż i trójka dzieci zginęli w wypadku koło Bogatyni, została zamordowana. Do najnowszych ustaleń prowadzących dochodzenie dotarli reporterzy śledczy RMF FM. Agnieszka W. zginęła od ciosu w głowę. Mogło to nastąpić przed tragicznym wypadkiem drogowym koło Bogatyni. Śledczy mają wątpliwości co do okoliczności śmierci trójki dzieci. Kierujący autem osobowym 44-latek zjechał na przeciwny pas ruchu wprost pod koła ciężarówki.
Wszystko co powinieneś wiedzieć o konflikcie na Bliskim Wschodzie
Wszystko co powinieneś wiedzieć o konflikcie na Bliskim Wschodzie
wtorek, 25 października 2016
12-letni uchodźca z Afganistanu okazał się... 21-letnim dżihadystą.
Kobieta w Wielkiej Brytanii sądziła, że przyjmuje pod swój dach 12-letnią sierotę z ogarniętego konfliktem Afganistanu. Szybko się okazało, że uchodźca jest niemal o dekadę starszy, a na swoim telefonie ma dziecięcą pornografię i filmy kręcone przez talibów.
Łodź. Brutalne morderstwo. Nie żyje 68 letnia mężczyzna. Do zabójstwa przyznał się 19 latek.
W Łodzi w pustostanie przy ul. Żeligowskiego znaleziono zwłoki 68-letniego mężczyzny z ranami szyi i pleców. W tej sprawie zatrzymano już 19-latka, który przyznał się do zabójstwa.
piątek, 21 października 2016
Jesteś na randce i coś jest nie tak? Zapytaj o Angelę.
Chcesz poczuć się bezpieczniej idąc na randkę z osobą poznaną w sieci? Gdy sytuacja wymknie się spod kontroli, "zapytaj o Angelę". Władze jednego z angielskich hrabstw promują kampanię, która ma zmniejszyć liczbę przestępstw na tle seksualnym. "Cześć, mam na imię Angela. Jesteś na randce i czujesz, że coś jest nie tak? Nie czujesz się bezpiecznie? Czy osoba, z która się spotkałaś, wygląda inaczej niż na profilu randkowym? Czy to wszystko nie jest trochę dziwne. Podejdź do baru i zapytaj o Angelę. Obsługa będzie wiedziała, co robić i pomoże Ci w dyskretny sposób opuścić lokal" - plakaty takiej treści mogą zobaczyć w toaletach barów oraz restauracji mieszkanki angielskiego hrabstwa Lincolnshire. "Nigdy więcej" Ich ostatnie zdjęcia nie zapowiadały tragedii. Randka, która zakończyła się śmiercią Poznali się przez... czytaj dalej » Lokalne władze przygotowały kampanię "#NoMore. Mówimy nigdy więcej przemocy seksualnej w Lincolnshire".
Macierewicz: wybrano samolot dla VIP-ów
Został wybrany samolot dla VIP-ów – poinformował dzisiaj w TVP 1 szef MON Antoni Macierewicz. Nie powiedział, którą maszynę wybrano.Udostępnij0SkomentujKomentarze806Szef MON Antoni MacierewiczFoto: Jakub Kamiński / PAPSzef MON Antoni MacierewiczMinister zapowiedział, że o szczegółach poinformuje w piątek wiceszef MON Bartosz Kownacki. MON prowadził dwa przetargi na samoloty dla VIP-ów: małe i średniej wielkości.
czwartek, 13 października 2016
Andrzej Kopiczyński nie żyje. Aktor miał 82 lata
Informację o śmierci wybitnego aktora potwierdził w rozmowie z nami Olgierd Łukaszewicz, prezes Związku Artystów Scen Polskich. Jak podaje "Super Express", Andrzej Kopiczyński znany z kultowego serialu "Czterdziestolatek" zmarł w szpitalu. Od wielu lat chorował na Azheimera, a od dłuższego czasu jego stan był poważny.
poniedziałek, 10 października 2016
Andrzej Wajda nie żyje.
Był jednym z najwybitniejszych polskich reżyserów filmowych, teatralnych i telewizyjnych. Był współtwórcą tzw. szkoły polskiej - ważnego nurtu w rodzimej sztuce filmowej, dzięki któremu na przełomie lat '50 i '60 polska kinematografia stała się sławna w świecie. W ten nurt wpisują się m.in. takie filmy Wajdy jak: "Kanał" (1957), "Popiół i diament" (1958), "Lotna" (1959), jego pierwszy film barwny.Zmarł 9 października wieczorem, miał 90 lat.
poniedziałek, 03 października 2016
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa już działa! Zgłoś przez Internet nieprawidłowości na Policję.
Dziś, w obecności władz wojewódzkich i samorządowych, Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie zainaugurował przedsięwzięcie pod nazwą "Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa". Interaktywna mapa jest już dostępna na stronie internetowej podkarpackiej Policji. Każdy, może przekazać policjantom informacje o miejscach i zdarzeniach, które w jego odczuciu są niebezpieczne. Wszystkie zgłoszenia zostaną sprawdzone.
Loading