RSS
piątek, 30 października 2015
Fukushima. 4 lata po wybuchu! Zobacz zdjęcia.
Nowa seria zdjęć pokazująca, jak wygląda strefa zamknięta w Fukushimie po 4 latach od katastrofy.
czwartek, 29 października 2015
Totalna dominacja PiS. Graficzny rozkład sił. PO zepchnięta do defensywy. Zobacz, gdzie wygrał PiS.
Totalna dominacja - tak można w skrócie opisać zwycięstwo PiS na poziomie gmin. Po 2011 roku mało komu wydawać się mogło, że Platforma utraci swoje "bastiony" - zachodnią Polskę i Warszawę. W tegorocznych wyborach co prawda PO uzyskała tam nie najgorsze wyniki, ale została zepchnięta przez PiS do głębokiej defensywy.
wtorek, 27 października 2015
Znamy nazwiska senatorów wybranych w wyborach 2015.
Lista polityków, którzy wygrali w swoich okręgach w wyborach do Senatu:
Wyniki wyborów 2015. Zobacz aktualne wyniki. Kto wszedł do rządu a kto nie. Kto będzie premierem?
PKW podała oficjalne i pełne wyniki wyborów do Sejmu RP. Prawo i Sprawiedliwość zwycięża, zdobywając 37,58 proc. poparcia. Na drugim miejscu znajduje się Platforma Obywatelska, zdobywając 24,09 proc. poparcia, a na trzecim Kukiz'15 z 8,81 proc. poparcia. Do Sejmu wchodzą także .Nowoczesna i PSL. Swojej reprezentacji w niższej izbie parlamentu nie będą miały Zjednoczona Lewica, partia KORWiN i partia Razem.
czwartek, 22 października 2015
Taśmy Kulczyka. Jan Kulczyk rozmawia o prywatyzacji spółki energetycznej Ciech z Krzysztofem Kwiatkowski i Radosławem Sikorskim
Nowy rozdział afery taśmowej. Do mediów wyciekło nagranie, na którym niedawno zmarły najbogatszy Polak Jan Kulczyk rozmawia o prywatyzacji spółki energetycznej Ciech z Krzysztofem Kwiatkowski i Radosławem Sikorskim.
Ktoś grozi polskim i amerykańskim żołnierzom. Podpisuje się jako "polski kalifat".
Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego oraz Służba Kontrwywiadu Wojskowego sprawdzają, kto grozi polskim i amerykańskim żołnierzom, ćwiczącym na poligonie w Orzyszu w woj. warmińsko-mazurskim - dowiedział się reporter RMF FM Krzysztof Zasada. Wojskowi szkolą się w ramach międzynarodowych manewrów "Dragon 15".
Atak z mieczem na szkołę w Szwecji. Zamaskowany mężczyzna zaatakował mieczem kilka osób w szkole.
Zamaskowany mężczyzna z mieczem zaatakował szkołę w Szwecji Co najmniej jedna osoba nie żyje, a kilka zostało rannych po ataku, do którego doszło w czwartek w miejscowości Trollhattan w południowo-zachodniej Szwecji. Jak podaje agencja AFP, w czwartek rano do budynku szkoły w Trollhattan wtargnął zamaskowany mężczyzna uzbrojony w miecz. Według dotychczasowych ustaleń napastnik zranił pięć osób: nauczyciela oraz czterech uczniów.
wtorek, 20 października 2015
Zmiana czasu z letniego na zimowy 2015. 25 października 2015.
Zmiana z czasu letniego na zimowy, czyli astronomiczny nastąpi w nocy z soboty 24 października na niedzielę 25 października 2015 r. (ostatni weekend października).
Loading