RSS
piątek, 18 sierpnia 2017
Zamachy w Hiszpanii. To już kolejny zamach. 5 napastników nie żyje.
Nad ranem doszło do drugiego, po masakrze w Barcelonie, ataku terrorystycznego w Hiszpanii. Od kul policji w nadmorskim kurorcie Cambrils zginęło tam 5 napastników. 7 osób, w tym policjant zostało rannych. Nad ranem doszło do drugiego, po masakrze w Barcelonie, ataku terrorystycznego w Hiszpanii. Od kul policji w nadmorskim kurorcie Cambrils zginęło tam 5 napastników. 7 osób, w tym policjant zostało rannych.Policja przeszukująca podejrzany samochód w Cambrils. Hiszpańskie służby bezpieczeństwa poinformowały, że napastnicy, podobnie jak wcześniej w Barcelonie, wjechali furgonetką w grupę ludzi. Pojazd przewrócił się. Kiedy napastnicy wydostali się z pojazdu, zostali ostrzelani przez policję. Napastnicy mieli na sobie pasy z ładunkami wybuchowymi.
czwartek, 17 sierpnia 2017
Wielkopolska: Czworo dzieci rannych w wypadku, trwa akcja ratunkowa.
Czworo dzieci zostało rannych w wypadku, do którego doszło na drodze nr 92 między Słupcą a Koninem w Wielkopolsce. Niewykluczone, że liczba poszkodowanych jest większa.
wtorek, 08 sierpnia 2017
Modelka z walizki Polaka opisuje swoją gehennę: "Ktoś ZASZEDŁ MNIE OD TYŁU, złapał za szyję i zakrył usta!"
Ostatnio głośno było o historii 30-letniego Polaka, który w Mediolanie porwał dla okupu brytyjską modelkę, odurzył ją narkotykami i ukrył w... walizce, aby później sprzedać kobietę przez Internet. "Sprytny" Łukasz H. ze szczegółami przygotował akcję, dzięki której miał zarobić ponad milion złotych, jednak zamiast szybkich pieniędzy, otrzyma wyrok.
Jasło: Urządził istną demolkę w szpitalu! Pijany mężczyzna przesunął sprzęt o wadze 300 kg!
Nikt z personelu medycznego nie spodziewał się, że 31-letni mężczyzna, który trafił minionej nocy do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego wpadnie w szał. Pacjent zdewastował cały gabinet zabiegowy. Konieczna była interwencja jasielskiej policji. Agresywny mężczyzna zatrzymany został do wyjaśnienia w policyjnym areszcie.
Loading