RSS
piątek, 28 sierpnia 2015
Józef Wesołowski nie żyje.
O jego śmierci poinformował na Twitterze ks. Piotr Studnicki. Duchowny miał 67 lat i ostatnie miesiące życia przebywał w Watykanie.
Rekordowa ilość imigrantów na granicy Węgier! Ponad 3 tys. osób!
Fala imigrantów wciąż napływa w stronę Węgier z Serbii. Dziś padł nowy rekord - na granicy znalazło się 3 241 osób. Wśród uchodźców, głównie z Syrii, Afganistanu i Pakistanu, znalazło się niemal 700 dzieci.
Austria: Kilkudziesięciu martwych uchodźców w ciężarówce na autostradzie A4.
W ciężarówce, zaparkowanej w Austrii przy autostradzie A4, znaleziono w czwartek kilkudziesięciu martwych uchodźców - poinformowała policja w Burgenlandzie.
Anders Breivik ma dziewczynę. "Kocham go za to kim jest"
Anders Breivik, morderca i terrorysta, który w 2011 zabił 77 osób, jest w związku. Jak podaje brytyjski "Daily Mail", kobieta z którą rzekomo miał się związać, to 26-letnia Szwedka.
czwartek, 27 sierpnia 2015
USA: Napastnik zastrzelił reporterkę i operatora kamery podczas relacji na żywo!
Brutalny atak w USA. Napastnik zastrzelił reporterkę i operatora kamery podczas relacji nadawanej na żywo. Jak podała agencja Reutera, sprawcą jest najprawdopodobniej były pracownik telewizji WDBJ. Według ostatnich doniesień, mężczyzna się postrzelił. Jest w stanie krytycznym. Przewieziono go do szpitala.
wtorek, 25 sierpnia 2015
Kamienna Góra. 10 letnia Kamila zginęła od ciosu siekierą. W biały dzień! Sprawca przeszedł badanie psychiatryczne.
Podczas przesłuchania był bardzo spokojny. Nie zdradzał żadnych emocji. Powinnam zachować zimną krew, ale nie potrafię. Nie śpię od dwóch nocy - przyznaje prokurator, która przesłuchiwała Samuela N. Jak podaje Radio ZET, morderca 10-letniej Kamili z Kamiennej Góry rano przeszedł badania psychiatryczne.
Paweł Kukiz nazwał prowadzącą rozmowę dziennikarkę Katarzynę Górską-Hejke „PiS-owską kur*ą”
Paweł Kukiz przerwał wywiad w TV Republika i nazwał prowadzącą rozmowę dziennikarkę Katarzynę Górską-Hejke „PiS-owską kur*ą”. Wcześniej przyznał też, że woli rozmowy z Moniką Olejnik.
Loading