RSS
środa, 29 lipca 2015
NIE ŻYJE JAN KULCZYK. NAJBOGATSZY POLAK. MIAŁ 65 LAT.
NIE ŻYJE JAN KULCZYK! NAJBOGATSZY POLAK. MIAŁ 65 LAT.
środa, 22 lipca 2015
Sposób na drona. Wkurza Cię dron sąsiada? Boisz się o swoją prywatność?
Działanie systemu SafeSky opiera się na wykorzystaniu wielu typów sensorów, od kamer wizyjnych do zaawansowanych radarów, które poprzez współdziałanie zapewniają wykrywanie dronów, niezależnie od pory dnia oraz warunków pogodowych.
poniedziałek, 20 lipca 2015
Chełstówek. Płonie hala produkcyjna producenta uszczelek. Z ogniem walczy 26 jednostek straży!
W Chełstówku na Dolnym Śląsku spłonęła hala produkcyjna. Z ogniem - przez kilka godzin - walczyło 26 jednostek straży pożarnej. Do akcji włączono też samoloty. Zakład zatrudniał blisko 650 osób. "To ogromny cios dla lokalnej gospodarki" - mówią mieszkańcy i władze gminy Twardogóra.
czwartek, 16 lipca 2015
Zabrze. Uwaga! Zaginęło urządzenie radioaktywne! Policja prosi o pomoc.
W Zabrzu zaginęło urządzenie radioaktywne. Trwają poszukiwania - policja prosi o pomoc
środa, 15 lipca 2015
Wielka Brytania: Nie żyje matka 4 letniego, skatowanego na śmierć Danielka.
Magdalena Ł. broniła się przed sądem, oskarżając swego partnera o to, że zachowywał się gwałtownie wobec niej i dziecka. Ława przysięgłych nie dała wiary tym zapewnieniom. Ławnicy uznali, że jest współwinna śmierci dziecka oraz że swoje stosunki z Mariuszem K. przedkładała nad dobro chłopca.
wtorek, 14 lipca 2015
Pluton i Charon. Porównanie do Ziemi. Zobacz zdjęcia.
Zdjęcie prezentujące planetę karłowatą Pluton i jej księżyc Charon w porównaniu do Ziemi.
Brdów. Tragiczny wypadek. Nie żyje 5 młodych ludzi.
Pięcioro młodych ludzi zginęło w czołowym zderzeniu dwóch samochodów, do którego doszło około godziny 2 w nocy na drodze wojewódzkiej nr 270 w wielkopolskim Brdowie. 20-letnia dziewczyna trafiła w stanie ciężkim do szpitala.
Jest porozumienie nuklearne z Iranem.
Osiągnięto ostateczne porozumienie między sześcioma światowymi mocarstwami a Iranem na temat kontrowersyjnego programu nuklearnego tego kraju - powiedział agencji Reutera irański dyplomata. Informacja została potwierdzona przez inne źródła.
50 Cent jest teraz bankrutem?!
50 Cent, znany amerykański raper oraz producent muzyczny złożył w poniedziałek wniosek o ogłoszenie upadłości. Gwiazdor przegrał kilka dni temu sądową sprawę i musi zapłacić 5 milionów dolarów odszkodowania.
Niedźwiedź. Tragedia na przejeździe kolejowym.
Małe dziecko, nastolatek i osoba dorosła - to śmiertelne ofiary wypadku na przejeździe kolejowym w wielkopolskim Niedźwiedziu. Osobówka zderzyła się tam z pociągiem.
 
1 , 2 , 3
Loading