RSS
piątek, 29 maja 2015
Kielce. Nie żyje 15 letni szczypiornista. Został znaleziony martwy w pokoju hotelowym.
 15-letni sportowiec został znaleziony martwy w hotelowym pokoju w Kielcach. Ze swoją drużyną przyjechał na zawody ze Świdnika.
Masz konto w PayPal? To masz problem! Hacker wykradł hasła do serwisu.
600 tysięcy haseł do internetowego systemu płatności PayPal wykradł haker z Syberii.
Andrzej Duda odebrał w Pałacu w Wilanowie akt wyboru na prezydenta.
Andrzej Duda odebrał w Pałacu w Wilanowie akt wyboru na prezydenta. W uroczystości wzięła udział rodzina prezydenta elekta: żona, córka i rodzice. Na miejscu pojawiła się również premier Ewa Kopacz i prezes PiS Jarosław Kaczyński.
Sprawdzian szóstoklasistów 2015. Wyniki.
Język angielski poszedł tegorocznym szóstoklasistom podczas ogólnopolskiego sprawdzianu najlepiej. Uczniowie uzyskali z niego średnio 78 proc. Drugi w kolejności był język polski - wynik to średnio 73 proc. Na trzecim miejscu znalazła się matematyka. Szóstoklasiści średnio uzyskali wynik 61 proc. - podała Centralna Komisja Egzaminacyjna.
Izrael. 20 letnia Polka zamordowana w Ziemi Świętej.
Zamordowana w Izraelu 20-letnia polska turystka pochodziła z Kalisza w Wielkopolsce. Jej ciało znaleziono w Nazarecie. Przed śmiercią kobieta mogła zostać zgwałcona.
Zaginęła 25 letnia Aleksandra Maliszewska. Studentka UM w Łodzi.
Można kontaktować się także z Itaką - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami: 801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Fundacja gwarantuje dyskrecję informatorom.
Zaginęła 17 letnia Alicja Janczak z Lubina na Dolnym Śląsku.
Osoby, które mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionej nastolatki, proszone są o kontakt z komendą policji w Lubinie pod nr tel. 768 406 261, 768 406 250, 997 lub osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Lubinie przy ul. Traugutta 3. 
czwartek, 28 maja 2015
Korea Płn. i Iran wspólnie pracują nad bombą atomową.
Irańska opozycja na uchodźstwie oskarżyła władze Iranu o utrzymywanie "szerokiej współpracy" z Koreą Płn. w dziedzinie uzbrojenia nuklearnego. Według Narodowej Rady Oporu Iranu (NCRI) Teheran nie ma zamiaru zrezygnować z pozyskania bomby atomowej.
Wiktoria M. podejrzana o zabójstwo 17-letniej Agaty z Wejherowa - w szpitalu psychiatrycznym zaatakowała nożem inną dziewczynę
Wiktoria M. - podejrzana o zabójstwo 17-letniej Agaty z Wejherowa - w czasie pobytu w szpitalu psychiatrycznym zaatakowała nożem inną dziewczynę - nieoficjalnie dowiedział się reporter RMF FM Kuba Kaługa. Niewykluczone, że nastolatka usłyszy kolejny zarzut.
Rosnącą inwazję groźnych azjatyckich szerszeni w Europie spowodowała... jedna jedyna samica z Chin.
Rosnącą inwazję groźnych azjatyckich szerszeni w Europie spowodowała... jedna jedyna samica, która ukryła się w sprowadzonej z Chin doniczce. To zaskakujące - godne hollywoodzkiego filmu grozy - ustalenia francuskich naukowców.
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7
Loading