RSS
piątek, 29 kwietnia 2016
Matura 2016. Zasady zdania matury. Ile musisz mieć procent? Zobacz!
Tegoroczni absolwenci liceów ogólnokształcących są drugim rocznikiem, a tegoroczni absolwenci techników są pierwszym rocznikiem, który zdaje maturę według nowych zasad.
czwartek, 28 kwietnia 2016
Belgia. Wszyscy mieszkańcy tego kraju dostaną prewencyjnie tabletki jodu. Zagrożenie wybuchem jądrowym w Belgi?
11 milionów mieszkańców Belgii dostanie prewencyjnie tabletki jodu, który w przypadku skażenia radioaktywnego w wyniku katastrofy nuklearnej chroni tarczycę - podał dziennik "La Libre Belgique". Gazeta powołała się na informację od na minister zdrowia Maggie De Block. Nie wiadomo na razie, jaki będzie koszt akcji.
Niedźwiedzica Cisna rośnie jak na drożdżach. Zobaczcie puchatego żarłoka.
Znaleziona w bieszczadzkich lasach niedźwiedzica najpierw dochodziła do siebie w Ośrodku Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu.
13 latek zabił 11 latkę nożem bo ta znalazła sobie nowego chłopaka
Ciało Diany Lizeth Ramirez Estrady zostało znalezione przez matkę w domu w meksykańskiej Monclovie. Według słów rodzicielki, córka była "w kałuży krwi" i "nie dawała żadnego znaku życia". 11-latka została dźgnięta nożem ponad 10 razy.
środa, 27 kwietnia 2016
Lipnica Dolna: Nietypowe zdarzenia na Podkarpaciu. 18 latka została zaatakowana przez kozła sarny.
W podkarpackiej Lipnicy Dolnej 18-latka została zaatakowana przez samca sarny. Nastolatka trafiła do szpitala.Nastolatka o 6 rano szła na przystanek, skąd miała pojechać do szkoły. Nagle została zaatakowana przez kozła sarny. Zdążyła zadzwonić do rodziców, którzy przybiegli na miejsce i przegonili zwierzę.
W komputerach niemieckiej elektrowni atomowej wykryto wirusy komputerowe!
W systemie komputerowym niemieckiej elektrowni atomowej w Gundremmingen, ok. 120 km na północny zachód od Monachium, wykryto wirusy, ale wydaje się, że nie zagrażały one działaniu siłowni - poinformował jej operator, firma energetyczna RWE.
Jasło: gimnazjaliści sprofanowali Komunię Św. Sprofanowano hostię.
W Sanktuarium św. Antoniego w Jaśle doszło do znieważenia komunikantów, które porzucone leżały przy wejściu i w pobliżu świątyni. Osobom, które dopuściły się profanacji Eucharystii grozi ekskomunika.
wtorek, 26 kwietnia 2016
30 rocznica Katastrofy w Czarnobylu.
Mija 30 lat od Katastrofy w Czarnobylu.
piątek, 22 kwietnia 2016
Prince nie żyje. Miał 57 lat.
Legendarny muzyk miał 57 lat.Prince zmarł w swojej posiadłości w stanie Minnesota. Policja została wezwana do domu muzyka przy Paisley Park około 9:45 rano czasu lokalnego. Gdy funkcjonariusze i ratownicy medyczni dotarli na miejsce, artysta był już nieprzytomny. Jak na razie, przyczyny śmierci nie są znane. W zeszłym tygodniu, kiedy wokalista leciał samolotem z koncertu w Atlancie, pilot podjął decyzję o awaryjnym lądowaniu. Powodem był fatalny stan zdrowia artysty. Prince trafił do szpitala, a jego menadżer powiedział wówczas, że wokalista walczył z groźną odmianą grypy.
środa, 06 kwietnia 2016
W Warcie w powiecie szamotulskim znaleziono ciało młodej kobiety. Czy to Ewa Tylman?
W Warcie w powiecie szamotulskim znaleziono ciało młodej kobiety, które przebywało w wodzie od dłuższego czasu - dowiedział się dziennikarz RMF FM. Niewykluczone, że to poszukiwana od kilku miesięcy Ewa Tylman. Kobieta zaginęła w centrum Poznania.
Loading