RSS
poniedziałek, 31 grudnia 2012
Rosja: Po katastrofie Tu-204 nie wstrzymano lotów maszyn tego typu
Mimo podejrzenia, że do sobotniej katastrofy Tu-204 na lotnisku Wnukowo doprowadziła awaria hamulców, linia lotnicza, której samolot się rozbił, nie wstrzymała lotów maszyn tego typu. Wciąż nie wiadomo, co doprowadziło do tragedii. Na razie ustalono jedynie, że nie doszło do niej przez stan pasa na lotnisku Wnukowo.
Dramatyczne kadry zarejestrowane przez kierowcę, świadka katastrofy Tu-204 [FILM]
W internecie pojawiło się nagranie kierowcy, który jechał Szosą Kijowską przy moskiewskim lotnisku Wnukowo. Mężczyzna zarejestrował moment, w którym samolot Tu-204 zjeżdża z pasa startowego.
Grodziec. Tak wygląda zabójca. Policja opublikowała zdjęcia zabójcy z Grodźca na Podbeskidziu
Policja opublikowała zdjęcia zabójcy z Grodźca na Podbeskidziu. W sobotę wieczorem mężczyzna zabił swoich rodziców. Poszukiwanego, który cierpi na zaburzenia psychiczne, szuka cała śląska policja.
Ukrył narkotyki w pojemnikach po pszczelim pyłku [ZDJĘCIA]
Policjanci z Zawiercia w Śląskiem zatrzymali młodego mężczyznę, który w bardzo pomysłowy sposób ukrył prawie 700 działek amfetaminy. Narkotyki były schowane w pojemnikach z napisem..."Pszczeli pyłek".
Sylwester to nie tylko zabawa. Uważajcie na petardy i korki od szampanów
Łódzcy antyterroryści przeprowadzili specjalny pokaz pirotechniczny, który miał udowodnić, jak groźne mogą być fajerwerki wystrzeliwane w sylwestrową noc. Krzywdę mogą nam jednak zrobić nie tylko wybuchające petardy. Okuliści ostrzegają, że lecący z prędkością około 100 km/h korek otwieranego szampana może poważnie uszkodzić wzrok.
Pracownicy laboratorium oskarżeni ws. Olewnika
Dwoje pracowników Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie zostało oskarżonych o niedopełnienie obowiązków i sfałszowanie wyników badań szczątków Krzysztofa Olewnika. Grozi im do pięciu lat więzienia.
Kradzione porsche zatrzymane na granicy. Jest warte 300 tys. złotych [ZDJĘCIE]
Kradzione Porsche Carrera 4 zostało zatrzymane na wschodniej granicy. Próbowali je wywieźć z Polski dwaj obywatele Ukrainy. Sportowy samochód jest wart około 300 tys. złotych. Najprawdopodobniej został skradziony we Włoszech.
FBI na tropie korupcji wśród polskich lekarzy
Katowicka prokuratura z pomocą FBI sprawdza, czy amerykański koncern produkujący sprzęt ortopedyczny miał nielegalny fundusz na łapówki dla lekarzy i szefów szpitali w Polsce - informuje "Gazeta Wyborcza". "To największe śledztwo korupcyjne w historii polskiej służby zdrowia" - twierdzi zajmujący się tą sprawą oficer policji.
Nysa: Umorzono śledztwo ws. zatrzymania karetek na A4
Prokuratura Rejonowa w Nysie umorzyła śledztwo ws. nieuzasadnionego zatrzymania karetek na A4 wiozących dwóch ciężko rannych po wypadku. Do zdarzenia doszło w czerwcu, jeden z pacjentów kilka dni później zmarł.
Pożar hurtowni w Jaśle [ZDJĘCIA]
W hali hurtowni materiałów budowlanych w Jaśle wybuchł pożar przy ul. Przemysłowej. Na szczęście strażakom szybko udało się opanować ogień.
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 19
Loading