RSS
środa, 25 listopada 2015
Putin oświadczył. Zestrzelenie rosyjskiego bombowca to "cios zadany Rosji w plecy przez popleczników terroryzmu"
Prezydent Rosji Władimir Putin oświadczył, że zestrzelenie rosyjskiego bombowca Su-24 w Syrii wykracza poza ramy walki z terroryzmem. Według niego to "cios zadany Rosji w plecy przez popleczników terroryzmu".
wtorek, 24 listopada 2015
Rosyjski bombowiec Su 24 zestrzelony nad Turcją.
Rosyjski bombowiec Su24 został zestrzelony nad Turcją. Według źródeł w Ankarze, maszyna naruszyła turecką przestrzeń powietrzną. Na dowód turecka armia ujawniła radarowy zapis przelotu zestrzelonej maszyny.
piątek, 20 listopada 2015
E -ZLA. Nowe zwolnienia lekarskie w formie elektronicznej. Od 1 stycznia 2016 roku.e
Od stycznia 2016 roku lekarze będą mogli wystawiać elektroniczne zwolnienia lekarskie, nazywane e-ZLA. Nie oznacza to jednak, że od tej daty znikną dotychczasowe zwolnienia papierowe. Te będzie można stosować do końca 2017 roku. Od początku 2016 roku pacjent może otrzymać od lekarza zwolnienie wystawione według dotychczasowych zasad - na papierowym formularzu (ZUS ZLA) albo w formie elektronicznej (e-ZLA). Natomiast od 1 stycznia 2018 r. będą wystawiane wyłącznie zwolnienia elektroniczne.
środa, 18 listopada 2015
Justin Bieber chciał szatnię jak najdalej od Charliego Sheena
Kanadyjski wokalista był wczoraj - tak jak Charlie Sheen - gościem programu Today w telewizji NBC. Ekipa piosenkarza miała zażyczyć sobie szatnie położoną jak najdalej od szatni Sheena. Justin Bieber rzekomo nie chciał spotkać się z aktorem. Bieber miał pojawić się w programie kilka dni wcześniej, ale przełożył wizytę w popularnym show z powodu śmierci przyjaciela w paryskich atakach terrorystycznych.
wtorek, 17 listopada 2015
Charlie Sheen jest nosicielem wirusa HIV! Ludzie show biznesu przerażeni.
Dotychczas dziennikarze byli dlań nader łaskawi, widzowie wciąż patrzyli na jego wybryki przez palce, a wiecznemu chłopcu kolejne suto zakrapiane imprezy, burdy i skandale obyczajowe uchodziły na sucho. To się jednak na pewno zmieni. Dziś Charlie Sheen ma ogłosić na antenie NBC, że jest nosicielem wirusa HIV.
Piotr Kaszubski jest poszukiwany przez policję. Wydano oficjalny list gończy.
Jego popularność szybko sprawiła, że biznes Kaszubskiego nabrał rozpędu. W tym samym roku wprowadził produkt wybielający zęby, któremu przyjrzał się sanepid. Po kilku miesiącach Prokuratura Rejonowa Warszawa Mokotów oskarżyła go o wprowadzenie do obrotu produktu nielegalnego i niebezpiecznego. Następnie prokuratura przyjrzała się kolejnym interesom Kaszubskiego i wyłapała kolejne nieprawidłowości w działalności "młodego milionera".
Austria i Słowenia zamkną granice
W Macedonii od sierpnia z powodu ogromnego napływu uchodźców z Bliskiego Wschodu obowiązuje stan wyjątkowy wzdłuż południowej granicy z Grecją i północnej z Serbią.
poniedziałek, 16 listopada 2015
Willa prezydencka została ogołocona!
Obejrzeliśmy prezydencką willę w Klarysewie i zdumiało mnie to, co zobaczyłam. Tam był pustostan, bez mebli. Wiemy tylko jedno, że zgodnie z dokumentami Kancelarii Prezydenta wyposażenie willi zostało zlikwidowane, zutylizowane. Po prostu go nie ma – mówiła szefowa Kancelarii Prezydenta.
Kto korzysta na zamachach w Paryżu!?
Putin i Asad korzystają na zamachach? - Oni nie wysyłają nam terrorystów do Europy, robi to kalifat - podkreśliła Górak-Sosnowska.
Nie żyje Krzysztof Maj. Wiceprezes Górnika Zabrze. Miał 39 lat. Zmarł nagle.
Nie żyje wiceprezes Górnika Zabrze, Krzysztof Maj - poinformowało biuro prasowe 14-krotnych mistrzów Polski. Zmarł nagle 15 listopada, miał 39 lat.
 
1 , 2 , 3
Loading