RSS
poniedziałek, 26 listopada 2012
Włoskie badaczki ustaliły, co jest w tle obrazu "Mona Lisa"
Pejzaż w tle portretu Mony Lisy Leonarda da Vinci to nie Valdarno, czyli dolina rzeki Arno, jak się uważa, ani przypadkowy krajobraz. To kraina Montefeltro na granicy trzech regionów - Marche, Emilii Romanii i Toskanii - twierdzą włoskie badaczki.
10 mln euro za rozbite ferrari Ronaldo. Aukcję zawieszono
10 milionów euro za wrak rozbitego ferrari gwiazdora futbolu Cristiano Ronaldo. Tak astronomiczna suma padła w czasie internetowej aukcji. Licytacja została jednak zawieszona.
Rembertów: Pościg rodem z filmów akcji. Policjanci złapali złodzieja
Po spektakularnym pościgu warszawska policja zatrzymała mężczyznę podejrzanego o kradzież elementów rurociągu w Rembertowie. Niesamowita pogoń trwała kilka minut.
W weekend Tusk potrafi wylatać równowartość mercedesa
50 razy rządowy embraer zawoził Donalda Tuska do Gdańska lub go z niego odbierał w ciągu ostatnich 12 miesięcy - donosi w najnowszym numerze "Newsweek". Jak zaznacza tygodnik, zdarzały się weekendy, podczas których premier wylatał równowartość nowego mercedesa.
Serwery Ministerstwa Finansów nie działają!
Serwery resortu Jacka Rostowskiego nie działają co najmniej od kilkunastu godzin. Nie wiadomo, jak długo potrwa usuwanie awarii.
Prognoza pogody długoterminowa od 26.11 do wtorku 11.12.2012
Od soboty 1 grudnia mroźnych dni zacznie przybywać. Zanim to jednak nastąpi, czeka nas kilka ciepłych chwil na koniec listopada.
Prognoza pogody na poniedziałek 26.11.2012
Początek dnia może wydać się nam niezbyt przyjemny: pojawią się mgły, a na południu kraju popada. Jednak w ciągu dnia niebo będzie się przecierać. Po południu możemy liczyć na rozpogodzenia.
piątek, 23 listopada 2012
Zabierzów: Zwyrodnialec postrzelił kota śrutem. Ponad 30 razy!
Małopolska policja poszukuje snajpera-zwyrodnialca, który ponad 30 razy postrzelił śrutem kota. Zwierzę w ciężkim stanie trafiło do weterynarza w podkrakowskim Zabierzowie. Lekarzowi udało się uratować mu życie.
Rozwód Waśniewskich. Bartek żąda aby...
Teraz, gdy Katarzyna Waśniewska (22 l.) trafiła do celi aresztu, jest szansa, że nie tylko proces o zabójstwo córeczki Madzi (6 mies.) szybko się rozpocznie. Ruszyć może także proces rozwodowy Katarzyny i Bartka. Pozew jest już przygotowywany i w przyszłym tygodniu ma trafić do Sądu Okręgowego w Katowicach
Ile kosztuje nas Katarzyna Waśniewska?
Zabawy Katarzyny Waśniewskiej z wymiarem sprawiedliwości już kosztowały podatników setki tysięcy złotych. A to nie koniec. Do czasu, gdy zakończy się proces i matka Madzi (+6 mies.) usłyszy prawomocny wyrok sądu, ta kwota jeszcze wzrośnie. Według szacunków ekspertów jej wybryki mogą kosztować nawet milion złotych!
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 18
Loading