RSS
piątek, 24 lutego 2017
Były więzień Guantanamo dostał milion funtów od Wielkiej Brytanii. Przekazał je ISIS?
Czy cześć pieniędzy jakie brytyjski rząd przeznaczył na odszkodowania dla byłych więźniów bazy Guantanamo trafiła do ISIS? To pytanie stawiane jest administracji premier Theresy May. Kilka dni temu okazało się, że Jamal al-Harith - Brytyjczyk, który wysadził się w powietrze w irackim mieście Mosul, był przez dwa lata więźniem w Guantanamo.
W Gdyni osunęła się skarpa. Ziemia przysypała część wielorodzinnego budynku. Ewakuowano 14 osób.
W Gdyni osunęła się skarpa, która pochłonęła fragment drogi. Ziemia przysypała część wielorodzinnego budynku. Ewakuowano 14 osób.
WYPADEK NA LOTNISKU W AMSTERDAMIE: Dramatyczne lądowanie z uszkodzonym podwoziem
Silny wiatr, który wieje w znacznej części Europy, przyczynił się do wypadku na lotnisku w Amsterdamie. Podczas lądowania złamał się fragment podwozia.Ryzykowne lądowanie.
Układ TRAPPIST 1. 7 planet obok siebie na których może znajdować się życie!?
Aż siedem planet krąży w układzie odległym od nas o "zaledwie" 40 lat świetlnych. Mają one rozmiary podobne do Ziemi, mogą tam panować ziemskie temperatury i istnieć woda w stanie ciekłym. O odkryciu poinformowała NASA i Europejskie Obserwatorium Południowe ESO.
środa, 22 lutego 2017
NASA zwołała konferencję prasową aby ogłosić swoje przełomowe odkrycie.
To nie zdarza się często - NASA zwołała konferencję prasową, podczas której ogłosiła ważną informację. Odkryto system planet podobnych do Ziemi. Są tak blisko siebie, że z powierzchni jednej widać kolejne.
Ile zarabia ksiądz. Zobacz na co idą datki z 'tacy' w kościele
Z czego utrzymuje się przeciętny polski ksiądz? Jakiej wysokości są datki od wiernych? Czy duchowni także płacą podatki? Tego wszystkiego dowiecie się z naszej infografiki!
Macierewicz rozwalił od środka polską armię?! Brutalna prawda o armii Macierewicza. Eksperci nie mają wątpliwości.
Pod jego rozkazami wywiad wojskowy przestał praktycznie istnieć. Szef MON dzieli najsilniejszą dywizję pancerną w Polsce, osłabiając jej wartość bojową. To spełnienie marzeń każdego rosyjskiego dowódcy. Ściany wschodniej na pierwszej linii mają bronić zamiast żołnierzy zawodowych, weekendowi. Amerykanie nawet nie chcą z Polską rozmawiać na temat przekazania w ręce Macierewicza rakiet Tomahawk.
poniedziałek, 13 lutego 2017
Starogard Gdański: Przez 2 miesiące więzili bezdomnego. Strzelali do niego, był żywym celem.
30 ran postrzałowych miał mężczyzna więziony przez blisko 2 miesiące przez dwóch mieszkańców Starogardu Gdańskiego na Pomorzu. Policja zatrzymała już oprawców - 40-latka i 23-latka.
Beata Szydło poszkodowana w wypadku. Znamy zeznania kierowcy seicento obwinianego za spowodowanie kolizji.
"Widziałem w tylnym lusterku zbliżające się auto, które jechało na sygnałach świetlnych" - miał zeznać 21-letni kierowca seicento, który w piątek w Oświęcimiu uderzył w samochód wiozący Beatę Szydło. Do wyjaśnień mężczyzny jako pierwsi dotarli reporterzy śledczy RMF FM. "Widziałem w tylnym lusterku zbliżające się auto, które jechało na sygnałach świetlnych" - miał zeznać 21-letni kierowca seicento, który w piątek w Oświęcimiu uderzył w samochód wiozący Beatę Szydło.
Nie żyje Krystyna Sienkiewicz
"Dziś, 12.02.2017 w nocy, o godzinie 1:00 zmarła moja ciocia Krystyna Sienkiewicz" - napisał Kuba Sienkiewicz na swojej stronie na Facebooku. Krystyna miała ogromny dystans do siebie i żartowała do końca - mówi Kuba Sienkiewicz w rozmowie z dziennikarzem RMF FM Michałem Dobrołowiczem - Pisała książki wspominkowe, ostatnio - między innymi o udarze mózgu. Tym razem żartowała, że napisze książkę o zapaleniu płuc - poczucie humoru zostało jej do ostatnich dni. Jestem aktoreczką, piosenkareczką, malarką, pisarką. Mam talenciki po mamie i rozdaję je ludziom - mówiła o sobie w wywiadzie, który opublikował w poprzedni weekend tygodnik "Wysokie Obcasy".
Loading