RSS
czwartek, 26 lutego 2015
Ale wpadka! Ida zgubiła Oscara!
Zamieszanie można złożyć nie tylko na karb rozrywkowej atmosfery oscarowej imprezy, ale i wymogów mody. Trzebuchowska bowiem zmieniła na afterparty swój oficjalny strój z gali. Gdyby wciąż miała ze sobą malutką torebkę kopertówkę, nie miałaby gdzie schować statuetki, która by się tam po prostu nie zmieściła. I nie byłoby całej afery!
Przyłapana na masturbacji podczas 50 twarzy Greya.
To jedna z najgłośniejszych produkcji w historii kina w ogóle. W Polsce pobito rekord sprzedaży biletów. Trudno się dziwić. Książkowa wersja 50 twarzy Greya cieszyła się ogromnym powodzeniem. Historia tajemniczego Szarego, który ma kieszenie wypchane banknotami i skrywa w swojej sypialni tajemnicę rozpalił zmysły wielu kobiet. Na seans wybrało się też wielu mężczyzn. Część z nich nie tylko pod naciskiem swoich drugich połówek.
Finał bitwy przeciwko "zaprogramowanym awariom" sprzętu.
Już w najbliższych miesiącach producentom, którzy celowo skracają życie sprzętu elektronicznego, zacznie grozić we Francji kara do dwóch lat więzienia i 300 tysięcy euro grzywny. Rząd zapowiada, że nowe rozporządzenia mające chronić konsumentów, wejdą w życie szybciej niż planowano.
Podaje się za policjanta. Poznajesz go? Wyłudził 30 tys. złotych!
Funkcjonariusze z Warszawy szukają mężczyzny, który oszukuje metodą "na policjanta". Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Od 77-letniego mężczyzny wyłudził 30 tysięcy złotych.
Klinika Budzik. Kolejna osoba obudziła się w klinice Budzik.
17-letnia Olga – to kolejna osoba, którą udało się wybudzić w Klinice Budzik. W sumie od rozpoczęcia działalności – w lipcu 2013 roku – w placówce wybudziło się 17 pacjentów.
Szczecin. Wścieklizna! Psy tylko na smyczy. Koty w domu.
Psy tylko na smyczy, koty zamknięte w domach. Szczecin zaczyna walkę ze wścieklizną. Po tym jak na terenie miasta znaleziono chorego na wściekliznę nietoperza, wojewoda wyznaczył obszar zagrożony chorobą. To praktycznie całe miasto.
Puszcza Kampinowska. Policja odnalazła zaginioną kobietę pod Sochaczewem na Mazowszu.
Policja odnalazła zaginioną kobietę pod Sochaczewem na Mazowszu. Odnalazła się na terenie Puszczy Kampinoskiej. Jest wyziębiona, ale jej zdrowiu nic nie zagraża.
Siemianowice Śląskie. Napad na taksówkarza.
Policja poszukuje sprawców napadu na taksówkarza w Siemianowicach Śląskich. W nocy trzej mężczyźni sterroryzowali kierowcę i ukradli mu pieniądze.
Cigacice. Zderzenie ciężarówek na S3 Zielona Góra - Sulechów.
Do poważnego wypadku doszło na S3 na odcinku Zielona Góra – Sulechów. W pobliżu miejscowości Cigacice w województwie lubuskim zderzyły się dwie ciężarówki. W wypadku ranne zostały dwie osoby. Droga została zablokowana. Wyznaczono objazd przez Cigacice.
Madonna spadła ze sceny. Brit Awards 2015.
Madonna prawdopodobnie nie będzie dobrze wspominać występu podczas uroczystości rozdania nagród muzycznych Brit Awards 2015. W czasie wykonywania piosenki "Living for Love" piosenkarka spadła ze sceny. Upadek wyglądał groźnie, ale wkrótce potem gwiazda zapewniła we wpisach na portalach społecznościowych, że wszystko jest w porządku.
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5
Loading