RSS
środa, 24 maja 2017
Czy odbędzie się koncert Ariany Grande w Łodzi? Mamy oficjalne oświadczenie.
"Jesteśmy głęboko zasmuceni bezsensowną tragedią w Manchesterze, a nasze serca i myśli są z tymi, których dotknęło to tragiczne zdarzenie" - piszą organizatorzy koncertu Ariany Grande w Łodzi. "Na tę chwilę wszystkie nasze koncerty odbędą się zgodnie z planem, chociaż w dalszym ciągu czekamy na informacje dotyczące występów Ariany Grande zaplanowanych obecnie na 31 maja i 1 czerwca w Łodzi" - dodają.
Roger Moore nie żyje.
W wieku 89 lat zmarł Roger Moore. Aktor pamiętany m.in. z roli Jamesa Bonda chorował na raka. O jego śmierci poinformowała rodzina.
Polskie małżeństwo, które zginęło po koncercie Ariany Grande pochodziło z Darłowa.
Wiadomo już oficjalnie, że polskie małżeństwo, które zginęło podczas zamachu po koncercie Ariany Grande w Manchesterze, pochodziło z Darłowa w województwie zachodniopomorskim. Para do Anglii wyjechała kilka lat temu.
Opactwo. 3 osoby utonęły w szambie. Ojciec, syn i pracownik świńskiej fermy
Do tragicznego zdarzenia doszło w miejscowości Opactwo w województwie mazowieckim. W szambie utonęły tam trzy osoby.
Chcą odwołać Macierewicza. Sejm zajmie się wnioskiem w sprawie odwołania szefa MON.
Sejm, który rozpoczyna dziś dwudniowe posiedzenie, zajmie się wnioskiem Platformy Obywatelskiej o odwołanie szefa MON Antoniego Macierewicza. Posłowie wysłuchają też informacji rządu w sprawie śmierci Igora Stachowiaka. Sejm zajmie się ponadto projektem zmian w ustawie o ustroju sądów powszechnych. Posłowie wybiorą także członków komisji weryfikacyjnej ds. warszawskiej reprywatyzacji.
W przyszłym roku Amerykanie mają przeznaczyć na budowę tarczy antyrakietowej w Polsce 90 milionów dolarów
W przyszłym roku Amerykanie mają przeznaczyć na budowę tarczy antyrakietowej w Polsce 90 milionów dolarów - takie informacje podają rosyjskie agencje powołując się na szefa projektu tarczy z Pentagonu Gary’ego Pennetta.
Pogrzeb Magdaleny Żuk w Bogatyni.
Kilkaset osób uczestniczyło w pogrzebie Magdaleny Żuk, który odbył się na cmentarzu komunalnym w Bogatyni (Dolnośląskie). 27-latka zmarła pod koniec kwietnia w Egipcie. Sprawę bada prokuratura.
wtorek, 23 maja 2017
Zamach po koncercie Ariany Grande w Manchester Arena w Anglii. 22 osoby zginęło, wśród ofiar są dzieci!
Co najmniej 22 osoby zginęły, wśród nich dzieci, a 59 zostało rannych w zamachu terrorystycznym, do którego doszło w poniedziałkowy wieczór w hali widowiskowej w Manchesterze w północno-zachodniej Anglii, gdzie koncert dała tego wieczoru amerykańska gwiazda pop Ariana Grande.
poniedziałek, 22 maja 2017
Zbigniew Wodecki nie żyje. Odszedł wybitny człowiek
Zmarł Zbigniew Wodecki - wybitny muzyk i wokalista. Artysta miał 67 lat. Przebywał w szpitalu po udarze. Informacja o jego śmierci pojawiła się na oficjalnej stronie internetowej artysty. "W piątek 5 maja Zbigniew Wodecki przeszedł w Warszawie operację bypass-ów. Jeszcze w niedzielę czuł się dobrze i rozmawiał z bliskimi. Niespodziewanie 8 maja nad ranem doznał rozległego udaru mózgu. Mimo niezwykłej woli życia i staraniom lekarzy udar dokonał nieodwracalnych obrażeń. Odszedł od nas w dniu 22. maja w jednym z Warszawskich szpitali. Żona i dzieci byli przy nim" - napisano w oświadczeniu opublikowanym na stronie wodecki.pl. Jak podkreślono, artysta zostanie pochowany w ukochanym Krakowie. Zbigniew Wodecki urodził się 6 maja 1950 roku w Krakowie. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął już w wieku 5 lat. Z wyróżnieniem ukończył szkołę w klasie skrzypiec Juliusza Webera.
środa, 17 maja 2017
Nowe informacje w sprawie śmierci Magdaleny Żuk
"Dziewczyny "do towarzystwa" były werbowane poprzez egipski portal, a wyszukiwano je w Polsce. Ofiarą handlu ludźmi miała paść również Magdalena Żuk" - pisze "Rzeczpospolita". Dziennik prezentuje ustalenia jednego z biur detektywistycznych badających sprawę 27-letniej Polki.
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 755
Loading