Blog > Komentarze do wpisu
Wypadek między Sulechowem a Zieloną Górą. Nie żyje 1 osoba. Zdjęcia.

"Jedna osoba zginęła, a dwie zostały ranne w wypadku, do jakiego doszło we wtorek na drodze krajowej nr 3 między Sulechowem a Zieloną Górą. Po czołowym zderzeniu dwóch aut trasa była nieprzejezdna przez prawie 3 godziny. Informację i zdjęcia otrzymaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

  Wypadek koło Zielonej Góry. Zdjęcie otrzymane na Gorącą Linię RMF FM /ARTUR WÓJTOWICZ
  Wypadek koło Zielonej Góry. Zdjęcie otrzymane na Gorącą Linię RMF FM
 
/ARTUR WÓJTOWICZ
Do wypadku doszło krótko przed godz. 17 w okolicach Zielonej Góry. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca suzuki baleno na łuku drogi zjechał na przeciwny pas i zderzył się z nadjeżdżającym volvo.

Kierujący suzuki zginął na miejscu, dwie osoby jadące volvo pogotowie zabrało na badania do szpitala.

Trasa na odcinku Sulechów - Zielona Góra była zablokowana przez prawie trzy godziny. Policjanci wyznaczyli objazd dla aut osobowych - tzw. starą trójką przez Cigacice. Z tego objazdu nie mogli jednak korzystać kierowcy tirów (ograniczenia w ruchu pojazdów po moście w Cigacicach). To oznaczało przymusowy postój, ciężarówki musiały czekać na przywrócenie ruchu na trasie.

Krajowa trójka jest jedną z najbardziej niebezpiecznych dróg w województwie lubuskim, w ubiegłym roku w wypadkach zginęło tam 11 osób, w tym roku już 7."

Więcej: http://www.rmf24.pl/fakty/news-smiertelny-wypadek-na-krajowej-trojce,nId,615373

środa, 27 czerwca 2012, radioalert

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Loading