Blog > Komentarze do wpisu
Wypadek na drodze nr 50 Żyrardów-Płońsk. Trasa jest zablokowana.

"Dwie osoby zostały ciężko ranne w wypadku, do którego doszło w miejscowości Kobylniki (Mazowieckie) na drodze krajowej nr 50 Żyrardów-Płońsk. Trasa jest zablokowana.
Z nieustalonych na razie przyczyn doszło tam do zderzenia samochodu ciężarowego z osobowym. Dwie ranne osoby wydobyto z rozbitego auta przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Najbliższy objazd dla jadących trasą Żyrardów-Płońsk prowadzi przez Wyszogród i Czerwińsk. Na razie nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia."

Więcej: http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-po-wypadku-zablokowana-droga-nr-50-na-mazowszu,nId,349349

 

UPDATE

"Odblokowano już trasę krajową nr 3 na Dolnym Śląsku, która była zamknięta po zderzeniu trzech aut w miejscowości Mieszków. W wypadku zginęła jedna osoba, a dwie zostały ranne. Zablokowana jest nadal droga krajowa nr 50 Żyrardów-Płońsk.

Przyczyny wypadku w Mieszkowie nie są na razie znane. Wyjaśnia je policja.

Zablokowana jest natomiast nadal droga krajowa nr 50 Żyrardów-Płońsk. W miejscowości Kobylniki (Mazowieckie) z nieustalonych na razie przyczyn zderzył się tam samochód ciężarowy z osobowym. Dwie poszkodowane osoby wydobyto z rozbitego auta przy pomocy specjalistycznego sprzętu hydraulicznego. - Ranni są w stanie ciężkim - poinformował rzecznik płockiej straży pożarnej Jacek Starczewski.

Najbliższy objazd dla podróżujących na trasie z Żyrardów-Płońsk prowadzi przez Wyszogród i Czerwińsk. Na razie nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia."

Więcej: http://www.tvn24.pl/-1,1710128,0,1,droga-nr-50-zablokowana-na-3-zginela-jedna-osoba,wiadomosc.html

poniedziałek, 11 lipca 2011, radioalert
Tagi: Polska wypadek

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Loading